Založili jsme transparentní účet 232369376/0600

💞 Oslovujete nás nejen se žádosti o pomoc, ale také se velmi často ptáte, jakým jiným způsobem můžete přispět. ❤️ Založili jsme transparenční účet, kam můžete posílat finanční příspěvky pro náš spolek ❤️. Budeme velmi rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám pomůže realizovat více akcí, aktivit a pobytů pro rodiče samoživitele. Nejsme na to sami . Děkujeme, že máte zájem podílet se na zlepšování období samoživitelů, za to, že společně vracíme dětem úsměvy. 💞🥰. Děkujeme 232369376/0600.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

Dobročinná organizace
60

POMOC A PODPORA RODIČŮ SAMOŽIVITELŮ A OSOB OHROŽENÝCH SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

❤️ Lednička za odvoz - Karlovarský kraj ❤️. Potřebuje někdo z vás, milí samoživitelé ? Děkujeme dárci 💞

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

❤️ Paní Kateřina daruje pračku ❤️. Kdo potřebujete, milí samoživitelé, napište nám :-). Karlovarský kraj. Děkujeme 😀💞.

❤️ Milí samoživitelé, balíky máme poslané 🙂 <3. Pokud jsme na někoho pozapomněli, prosím napište nám ještě jednou do zprávy 🙂. Bylo Vás hodně 🤩. 💞 Nyní máme prostor opět zasílat potřebné věci, Vám, milí samoživitelé, kteří to máte k nám z ruky..z nohy..😀💞. Krásný den a víru všem 🥰.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY ❤️💞 ! Za nás a za všechny maminky, kterým věci pomůžou a pomáhají 🥰.

❤️ Požádala nás maminka dvou dětí Nikola o pomoc s hledáním bytu ❤️. Ostrov - Karlovy Vary s nájmem do 9 000Kč. Víte, prosím někdo ? Děkujeme 💞.

❤️ Sdílíme prosbu... měl by někdo z Vás, prosím bavlněné látky k ušití roušek ? ❤️ Několik maminek již ušilo a dochází materiál :-(. Poptávka je velká 😌, Děkujeme 💞.

❤️ Dobrovolníci pomáhají ❤️. Potřebuje někdo z Vás pomoc s hlídáním, s nákupem...víte o někom z okolí ? Neváhejte nás kontaktovat. Spolupracujeme s dobrovolnickým centrem INSTAND a sami se rádi zapojíme 🙂 💞.