Založili jsme transparentní účet 232369376/0600

💞 Oslovujete nás nejen se žádosti o pomoc, ale také se velmi často ptáte, jakým jiným způsobem můžete přispět. ❤️ Založili jsme transparenční účet, kam můžete posílat finanční příspěvky pro náš spolek ❤️. Budeme velmi rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám pomůže realizovat více akcí, aktivit a pobytů pro rodiče samoživitele. Nejsme na to sami . Děkujeme, že máte zájem podílet se na zlepšování období samoživitelů, za to, že společně vracíme dětem úsměvy. 💞🥰. Děkujeme 232369376/0600.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

Dobročinná organizace
60

POMOC A PODPORA RODIČŮ SAMOŽIVITELŮ A OSOB OHROŽENÝCH SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM

💞 Maminka Julka z Ostrova Vám - milí samoživitele nabízí zdarma amatérské focení 💞. Děkujeme za krásnou nabídku ❤️. Moc se nám líbí, jak maminky mají chuť pomáhat si vzájemně 😀🥰.

❤️ Požádala nás maminka Veronika ze Sokolova s prosbou ❤️. Měl by někdo k darování šatní skříň ? 💞 Děkujeme 🙏💞.

❤️ Velké díky za bohaté příspěvky, kočárky a další materiální pomoc pro rodiče samoživitele ze skladu oblečení a potřeb pro pěstouny na přechodnou dobu v Karlových Varech, kteří nám poskytují přebytky ❤️. Děkujeme Andrejce Horákové a Barunce Holubcové 💞.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

❤️ Kdo z vás, milí samoživitelé potřebuje sourozenecký kočárek ? ❤️

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

❤️ Sbírka Frozen pro Adélku ❤️. Děkujeme všem, kdo jste přispěli dárečky pro autistickou Adélku 💞. Budeme odesílat příští týden, kdo máte ještě něco připravené, je možné v příštím týdnu zanést 🙂 ❤️.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

❤️ Oslovila nás maminka s nabídkou ❤️. Ráda by dlouhodobě podporovala jednu maminku samoživitelku z Karlovarského kraje přispíváním oblečením a potřeb po své dcerce 🙂 a to od třech měsíců věku holčičky. Kdo by tuto pomoc uvítal, napište nám :-). Předáme kontakty :-). 💞

💞 Měl by, prosím, někdo k darování lino, použitý, zachovalý koberec, nebo nějaký zbytek plovoucí podlahy - 16m2 ? Děkujeme 💞.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

💞 Být patronem 💞 Hanka a Jára se rozhodli pomáhat cíleně 21-ti leté Markétce a její 16-ti leté sestře Romance, které zůstaly samy po rozvodu rodičů a úmrtí maminky. Sotva na prahu dospělosti musí řešit spoustu věcí, na které nebyly připravené, bez financí a velké podpory. Už je to rok, kdy se snaží zase nadechnout a žít klidné a pohodové dny, plnit si své sny...moc se jim to nedaří. Hanka a Jára se rozhodli pomáhat, zapojit se fyzicky do renovace bydlení, pomoci s vybavením domácnosti a dalších věcí. Když spojíme síly, věříme, že dokážeme nemožné. Přidáte se s k nám ? Pojďme společně zlepšit a usnadnit život mladým dámám, ať mají sílu začít život podle svého přání, ať poznají sílu lásky a sounáležitosti ❤️. Veškeré vybavení je staré a nevyhovující 🙁 1. holky nemají pořádně v čem prát 2. potřebovaly by plovoucí podlahu nebo lino, koberec 16m2 3. nemají nádobí, skleničky a menší hrnce 4. menší obývací stěnu - mají stlučené police ze šatní skříně 5. hodila by se jim menší kuchyňská linka 6. stůl mají slíbený - schází ještě židle nebo rohová lavice 7. garnyže, záclony a závěsy Děkujeme za pomoc všem ! 🙏🥰😀

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

💞 S radostí bychom se rádi podělili o informaci, že máme tři nové členy spolku, kteří chtějí dobrovolně pomáhat, podílet se na aktivitách a šířit osvětu našeho spolku Nádech 💞. Je nám ctí mezi námi oficiálně přivítat skvělou a šikovnou Marušku Rondevaldovou, mou milovanou dceru Štěpánku Havránkovou a úžasného, srdíčkového človíčka paní Jitku Pokornou - starostku Nové Role 🙏🥰. Těšíme se na další krásnou spolupráci 😊😀. A ❤️ se propojí....s dalšími a dalšími...💞. Má to smysl, věřme 🥰.

Nádech - pomoc a podpora rodičů samoživitelů z.s.

💞Další krásná nabídka, pro Vaše děti, milí samoživitelé ❤️. Letní tábor u koní 🙂 !! Jízdárna Nové Domy - Boučí, nabízí zdarma týdenní letní pobyt pro dvě děti - jeden v červenci a druhý v srpnu 🥰. Napište nám do zprávy , kdo by si ho zasloužil...my budeme mít zase nelehký úkol někoho vybrat 😀. 💞 Velké díky jízdárně Boučí 💞.