Nádech – pomoc a podpora rodičů samoživitelů z. s. 

 

je nově vzniklou neziskovou organizací na pomoc  a podporu rodičů samoživitelů. Vznikala postupně sdílením životních etap a vzájemnou  spoluprací, s podporou a ochotou  si pomáhat. 

Díky velké solidaritě lidí v naší společnosti jsme zřídili sklad materiální pomoci, kde si můžete vybrat, co potřebujete. Rozšiřujeme náš sortiment  také na půjčování věcí, které budete využívat jen nějaký čas, jako jsou jídelní židličky, autosedačky, cestovní postýlky. Poptáváme pro vás drogistické zboží, plínky pro děti, příkrmy a další věci. Oslovujeme veřejnost na sociální síti s konkrétní potřebou pomoci.

 Umíme pomoci s potřebným vybavením do bytu. Oslovujeme sponzory a dárce, abychom Vám mohli přispět na školní výlety, školy v přírodě, pobytové tábory, na obědy ve školkách a školách.

Vyjednáváme pro Vás slevy u různých firem. 

Také si uvědomujeme, jak je důležité umět si odpočinout, dovolit si polevit a zvolnit. Proto pro Vás chystáme rozmazlovací hodinky, na masáž, kadeřníka, kino, divadlo.             

Nabízíme Vám krátkodobé hlídání Vašich dětí a pomoc s přípravou do školy. 

Z vlastní zkušenosti víme, že sdílením se  lépe dýchá, proto Vám také nabízíme společná setkávání rodičů v příjemném a bezpečném prostředí. 

 Společně můžeme dělat Váš život zase lehčí, 

nadechneme se pro nový začátek, pro naději, pro naše děti, pro lásku, pro život…

 Dýchat znamená žít.

Do budoucna je naším záměrem získat oprávnění k poskytování sociálních služeb, ale v současné době je neposkytujeme a nejsme registrovaným poskytovatelem sociálních služeb.

Nevíte si rady s vyplňováním žádostí ? Rádi Vám pomůžeme.
Máte obavu ze soudního jednání ? Rádi Vás k soudu doprovodíme
Potřebujete pomoc právníka ? Pomůžeme Vám zajistit právnickou pomoc.

Členové

Na spolupráci se těší​

Kateřina Kordíková DiS.

členka spolku

Jitka Havránková

členka spolku

Petr Gašica

člen spolku

Jitka Pokorná

členka spolku

Maruška Rondevaldova

členka spolku

Štěpánka Havránková

členka spolku